Kommenteeri

Värvidest ja tegemistest

Tegime näidisvärvimise kliendi poolt toodud uksega, millel oli teostatud sobiv värvitoon ja kantud rulliga. Tegu oli naturaalvärviga värvitud äärtega, et kas saame sama tooni nagu eelnevalt? Lisan siia pildi, kus on rulliga kantud äär ja meie poolt tööstuslikult värvitud liini all pealmine pind. Rulliga kantud värv on struktuurne ja seetõttu tundub ka tume, kuid tumedust annab selle ustele kandmise meetod, kuna on tükiline ja krobe.

Kui on soov värvida ja vaadates meie kodulehelt ( http://mooblivarvimine.eu/tooted/tellimus/ral-toonid ) värvitoone ning pilt ei anna sobivat ettekujutust toonist siis mõistlik leida toon näidise järgi: olgu selleks nt seinatoon, põrandaliist vms tuua see meile ning saame pakkuda üsnagi täpse lahenduse. Seinatooni korral muidugi peaks olema mitte pilt vaid, kas kood või mingi tükike kohast, mida ei jää eemaldamisel näha.

Värvitoonide valik tähendab tegelikult kas emotsiooni, kogemust või sobivust keskkonnaga. Igal värvitoonil on oma tähendus ja pole pelgalt kergekäeline valik. Kui toonide valik on nii suur siis tekitab see segadust, kuid klient peaks alati lähtuma enda emotsioonidest ja keskkonnast lähtuvalt. Viimasel ajal on hakatud valima julgeid toone sellele argipärasele valikule must vs valge. Lisades ka kahevärvilisi ja kombineeritud toone. Meie saame anda toonide valikutes ainult soovitusi, kuid otsus tooni kasuks peab langema kliendi poolt.
Tellimusi saab edastada meile täites ära ankeedi ja kirjeldades, mida täpselt soovite.
Jah teostame ka värvimistöid kliendi juures, kuid siinkohal tahaks südamele panna, et teadvustage, mida see endaga kaasa toob: värv on kahjulik tervisele, ettevalmustustööd värvimise korral kujuneb 80% töödest, kuna võib objektil kahjustada mittevörvimist vajavaid esemeid. Ilmselgelt ei tähenda, et see poleks võimalik aga hea kui arvestatakse piirangutega.
Päris suur osakaal on arvamusel, et värvid mööbli ära ja ongi kõik. Tegelikult aga eeldab see 80% eeltöid, enne kui viimistluseni jõutakse.

Ilusat suve, rõõmsaid ja julgeid toonide valikuid!

"Kas köögimööbel näeb välja kulunud ja hall? Tahaksid anda mööblile rõõmsamaid toone ja
puhuda elu sisse vanale mööblitükile?
Mooblivarvimine.eu värvib köögimööbli uksi, laudu, toole, siseuksi ja kappe ning viimistleme ka
antiikmööblit!
Tutvu meie tehtud töödega mooblivarvimine.eu või tule konsultatsioonile Tartus Ringtee 37a.
Mooblivarvimine.eu– lase mööblil end taas üllatada!"

Lisa kommentaar

Email again: